Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Beauty TV - systemy digital signage / monitory reklamowe

Beauty TV

Obszarem naszego flagowego projektu Beauty TV jest stworzenie sieci monitorów reklamowych oraz dedykowanego programu informacyjnego w największych i najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w całym kraju.

Monitory reklamowe BeautyTV Opole

Sieć monitorów

Posiadając sieć najnowszych ekranów LED 32' oraz 40' oferujemy reklamę w najwyższej jakości Full HD. Kampanie reklamowe na Beauty TV charakteryzują się szerokim zasięgiem, dużym odzewem poemisyjnym oraz atrakcyjnym kosztem emisji spotu reklamowego. Wszystkie oferowane przez nas nośniki będą mogły być wykorzystywane zarówno do kampanii ogólnopolskich jak i lokalnych.

Kanał piękności

Kanał Beuaty TV to nie tylko sama reklama, ale ciekawe dla odbiorcy informacje ze świata mody, urody i nie tylko. Dodatkowo Nasz zespół pracuje nad tym aby każdego dnia do odbiorców docierały aktualne informacje z kraju i ze świata, pogoda czy newsy z życia gwiazd.

Zasięg reklamy

Monitory reklamowe są usytuowane w największych i najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w Opolu. Docieramy już do ok. 15 tysięcy osób w ciągu każdego miesiąca dla których wygląd osobisty jest sprawą pierwszorzędną. Już niebawem salony z innych miast dołączą sieci Beauty TV.
beautyTV
beautyTV
beautyTV
beautyTV

beautyTV
beautyTV
beautyTV
beautyTV

Reklama w Beauty TV

607 387 918

LUB ZOSTAW WIADOMOŚĆ