Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
O nas

KRÓTKO O NAS

BORN TO BE A WINNER THE BEST YOUR SUCCESS

You Can Be Interactive to zespół pozytywnie zakręconych i utalentowanych specjalistów od marketingu i komunikacji, gotowych do realizacji wyzwań, jakie stawia przed nami klient.

Wyznaczamy sobie cele wyższe niż oczekiwania rynku! Realizowane przez nas projekty zaskakują swoją jakością i wykonaniem. Nasza agencja reklamowa inwestuje w nowe technologie promocji i identyfikacji, które niosą realny potencjał sprzedażowy naszym klientom.

To wszystko sprawia, że jesteśmy w czołówce agencji reklamowych w Polsce, realizujących kampanie reklamowe dla klientów z kraju i ze świata.

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY WYJĄTKOWI ?

To proste - ludzie i specyficzna kultura pracy. Członkowie naszego zespołu są jednymi z najbardziej kreatywnych, ciekawych i oddanych ludzi z jakimi będziesz kiedykolwiek współpracować.

Jesteśmy wieloletnimi pasjonatami, którzy nie pracują, a rozwijają się coraz bardziej tworząc przy tym wspaniałe rzeczy.

Dzięki zaangażowaniu w dany projekt potrafimy ukończyć go przed czasem, z efektem lepszym niż oczekiwany. Nie realizujemy zwykłych projektów, które są nudne i mało wymagające. Chcemy robić rzeczy, które pozwolą nam odkryć nowe możliwości, zrobić coś, czego jeszcze nikt nie robił i być może nigdy nie zrobi… Chcemy być jedynymi w swoim rodzaju!

Nasze umiejętności

DOOH
100%
OOH
98%
MobileAds
98%
Prasa Premium
96%
Prasa branżowa
94%
Produkcja spotów
98%
Produkcja layoutów
100%

Skontaktuj się z nami:


+48 570 872 712

reklama@ycbi.pl

8
16234
1200
11500

ZAUFALI NAM