Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Kariera

SUPERBOHATEROWIE POSZUKIWANI!

Firma You Can Be Interactive poszukuje sumiennych i utalentowanych specjalistów, mających wysokie aspiracje do pracy. Szukamy osób, które chcą z nami tworzyć firmę specjalizującą się w sprzedaży reklamy począwszy od DOOH, a skończywszy na reklamie w Internecie.

Team You Can Be Interactive daje wyjątkowe możliwości do rozwoju osobistego i zawodowego w firmie, która odnosi sukcesy na rynku. Przede wszystkim jednak pomaga je osiągać naszym klientom.

Nasz zespół posiada wszystkie dostępne możliwości, aby rozwijać się, zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności. My nie pracujemy! Jesteśmy pasjonatami, którzy cały czas chcą się rozwijać i odkrywać coraz to nowe horyzonty, bawiąc się najnowszymi technologiami na rynku.

Szukamy indywidualistów umiejących pracować w zespole! Szukamy ludzi, dla których dzisiejszy horyzont jutro będzie już zbyt blisko. Szukamy ludzi, którzy szukają rzeczy których nikt nigdy nie szukał! Jeśli szukasz tego co my. to właśnie to znalazłeś !

Miejsce pracy: Opole

W związku z dynamicznym rozwojem firmy You Can Be Interactive, działającej w sektorze reklamy Digital Signage, poszukujemy wyjątkowych osób chcących dołączyć do naszego zespołu w biurze reklamy mieszczącym się w Opolu.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

– aktywna sprzedaż ponad 65 000 powierzchni reklamowych znajdujących się m.in: na lotniskach, w przychodniach medycznych, na dworcach PKP oraz reklamy w prasie premium i Internecie
– budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
– realizacja celów sprzedażowych
– dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

– doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
– znajomość branży mediowej/reklamowej
– umiejętność przygotowywania ofert
– umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
– samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do pracy
– kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań
– dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

– interesującą pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja
– niezbędny sprzęt do pracy
– wsparcie całego zespołu
– udział w cyklicznych imprezach firmowych
– bonusy okolicznościowe
– udział w szkoleniach oraz dostęp do firmowej biblioteczki

Jeśli chcesz razem z nami budować wizerunek największych polskich i zagranicznych marek, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny drogą elektroniczną, na adres: rekrutacja@ycbi.pl, i nie zapomnij o dopisaniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Uwaga: Osoby zainteresowane kandydowaniem na przedstawioną powyżej ofertę pracy proszone są o zawarcie w swojej aplikacji (CV) klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (CV) przez You Can Be Interactive Sp. z o o z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Account Manager. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o tym kto będzie administratorem moich danych, w jakim celu i przez jaki okres moje dane będą przetwarzane, o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również o tym, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Korzyści

Wstępując w nasze szeregi zyskujesz:


  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość współpracy w zespole pasjonatów, a zarazem ekspertów