Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

AirportTV - prestiżowe miejsca, wyjątkowi odbiorcy

Logo AirportTV - reklama na lotniskach

AirportTV to sieć 197 ekranów reklamowych usytuowanych na
11 największych lotniskach
w Polsce. Emisja spotów reklamowych w sieci AirportTV odbywa się w ważnych i atrakcyjnych miejscach na terenie portów lotniczych, takich jak: kasy check-in, hale przylotów, hale odlotów, poczekalnie oraz sklepy.

Port Lotniczy Katowice Airport

MPL Katowice, używający obecnie marki Katowice Airport, jest regionalnym portem lotniczym całego województwa śląskiego. Pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz pod względem liczby operacji lotniczych znajduje się na czwartym miejscu wśród polskich portów lotniczych. Port posiada trzy terminale pasażerskie o łącznej przepustowości około 5,5 mln pasażerów rocznie.

AirportTV Katowice Airport - Terminal A
AirportTV Katowice Airport - Terminal B
AirportTV Katowice Airport - Terminal C
2
21
5040
1304478

Port Lotniczy Kraków-Balice

Port lotniczy Kraków-Balice to obecnie drugi polski port lotniczy, po warszawskim Lotnisku Chopina, zarówno pod względem liczby odprawianych pasażerów, jak i liczby operacji lotniczych. Port ten ma dobre perspektywy rozwoju, bowiem w promieniu 100 km od niego mieszka blisko 8 mln osób; ponadto położony jest przy ważnych szlakach komunikacyjnych tej części Europy.

AirportTV Kraków - Balice
AirportTV Kraków - Balice
AirportTV Kraków - Balice
3
77
11232
1273431

Port Lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika

Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice położony na terenie miasta Wrocławia, w odległości ok. 10 km na zachód od jego centrum, na osiedlu Strachowice. Pod względem liczby odprawianych pasażerów jest to obecnie szósty polski port lotniczy, natomiast pod względem ilości operacji lotniczych znajduje się na piątym miejscu. Wrocławski port lotniczy jest obecnie obsługiwany przez 8 regularnych linii lotniczych.

AirportTV Wrocław - Strachowice
AirportTV Wrocław - Strachowice
AirportTV Wrocław - Strachowice
5
10
1200
675740

Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego i średniego zasięgu tanich linii lotniczych do miast europejskich, loty krajowe i rejsy czarterowe. Obecnie na lotnisku operuje jedna linia lotnicza – Ryanair, realizująca regularne połączenia do 37 europejskich miast. Maksymalna przepustowość lotniska na początku funkcjonowania oceniana była na 2–2,3 mln osób rocznie, obecnie określana jest na 3–3,5 mln osób rocznie.

AirportTV Warszawa - Modlin
AirportTV Warszawa - Modlin
AirportTV Warszawa - Modlin
1
12
3360
631479

Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego

Port Lotniczy Poznań-Ławica to międzynarodowy port lotniczy oraz jedno z najstarszych lotnisk w Polsce, położony 7 km na zachód od centrum Poznania pomiędzy trasami na Berlin i Buk. Pod względem liczby odprawianych pasażerów, jak też pod względem liczby operacji lotniczych jest to obecnie siódmy polski port lotniczy.

AirportTV - Poznań - Ławica
AirportTV - Poznań - Ławica
AirportTV - Poznań - Ławica
2
16
7680
560439

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka położony w województwie podkarpackim, 14 km od centrum Rzeszowa, we wsi Jasionka. W 2016 roku z lotniska skorzystało 664 000 pasażerów, co dało mu ósme miejsce w kraju pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Wśród lotnisk cywilnych w Polsce port w Jasionce posiada, zaraz po Okęciu, drugą najdłuższą drogę startową (exequo z Pyrzowicami), o wymiarach 3200 m × 45 m.

 AirportTV Rzeszów - Jasionka
 AirportTV Rzeszów - Jasionka
AirportTV Rzeszów - Jasionka
6
25
3750
123252

Port Lotniczy Łódź-Lublinek im. Władysława Reymonta

Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź-Lublinek jest zlokalizowany 6 km od centrum Łodzi. Działał nieprzerwanie od września 1925 r i do końca lat 50 był ważnym węzłem komunikacyjnym w Polsce, lecz z bliżej nieokreślonych powodów został zamknięty. Pod koniec lat 90. lotnisko zostało ponownie otwarte do użytku publicznego.

AirportTV Łódź
AirportTV Łódź
AirportTV Łódź
4
10
1200
34689

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

Port Lotniczy Olsztyn - Mazury położony w miejscowości Szymany, ponad 10 km od centrum Szczytna i ok. 56 km na południowy wschód od centrum Olsztyna. Jest jedynym portem lotniczym w województwie warmińsko-mazurskim.

AirportTV - Olsztyn - Mazury
AirportTV - Olsztyn - Mazury
AirportTV - Olsztyn - Mazury
3
12
2160
25373

Port Lotniczy Lublin-Świdnik

W 2016 roku z Portu Lotniczego Lublin skorzystało 377 606 pasażerów. Najlepszym miesiącem był sierpień, kiedy odprawionych zostało ponad 40 000 podróżnych. Dobrze rozwija się także sektor general aviation.

AirportTV - Lublin
AirportTV - Lublin
AirportTV - Lublin
1
8
960
52772* - Na podstawie danych z raportu ULC za III kwartał 2021 roku.