DIGITAL SIGNAGE SIEĆ EKRANÓW I MONITORÓW REKLAMOWYCH

Czym jest digital signage?

Systemy digital signage oparte są na sieci monitorów reklamowych, zainstalowanych w różnych obiektach - firmy, obiekty użytku publicznego, hale, stoiska, a nawet przychodnie lekarskie i placówki medyczne. Za pośrednictwem monitorów reklamowych, w zależności od lokalizacji ekranów i charakteru odbiorców, prezentowane są audiowizualne treści reklamowe.

Digital signage to precyzyjne i idealnie dopasowane do odbiorców treści reklamowe wykorzystujące technologię audiowizualnego przekazu kierunkowego.

Narrowcasting

W przeciwieństwie do broadcastingu, który jest przeznaczony dla szerokiego i w praktyce niemalże nieokreślonego pod względem preferencji grona odbiorców, digital signage charakteryzuje się mocną precyzją w doborze treści dopasowanych do preferencji i atrybutów odbiorców, a lokalizacja ekranów w miejscach sprawdzonch i regularnie odwiedzanych przez odbiorców budzi dodatkowe zaufanie do reklamowanego produktu lub usługi.

Dedykowane treści reklamowe

Audiowizualny przekaz dopasowany do preferencji odbiorców jest najmocniej przyswajalną formą reklamy. Obecność ekranów reklamowych w punkcie podejmowania decyzji, oraz odpowiednia forma reklamy, którą możemy dla państwa zaprojektować kieruje klienta do najbardziej oczekiwanej reakcji, jaką jest zakup produktu lub skorzystanie z usługi.
Sieć digital signage jest idealnym rozwiązaniem gwrantującym wysoki wskaźnik ROI.

Indywidualność oferty

Nasi klienci mają swoje własne preferencje dotyczące wykorzystania naszej sieci monitorów digital signage. Nasz system pozwala na szeroką parametryzację oraz selektywny wybór prezentowanych treści tak, aby w oparciu o doświadczenie i wiedzę klientów na temat charakteru odbiorców odwiedzających lokale objęte siecią digital signage, w połączeniu z naszą wiedzą i technologią, stworzyć idealne warunki reklamowe.

BEAUTY TV

Obszarem naszego flagowego projektu Beauty TV jest stworzenie sieci monitorów reklamowych oraz dedykowanego programu informacyjnego w największych i najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w całym kraju.


CZYTAJ WIĘCEJ...Beauty TV
Digital signage - BeautyTV
Digital signage - BeautyTV
Digital signage - BeautyTV
Digital signage - BeautyTV

REKLAMA W BEAUTY TV

607 387 918

LUB ZOSTAW WIADOMOŚĆ