Kariera

SUPERBOHATEROWIE POSZUKIWANI !

Firma You Can Be Interactive operator sieci ArportTV oraz BusChannel poszukuje sumiennych i utalentowanych specjalistów, mających wysokie aspiracje do pracy. Poszukujemy osób którzy chcą z nami tworzyć firmę, która specjalizuje się w szerokim zakresie reklamy.

Pracownicy You Can Be Interactive mają wyjątkowe możliwości do rozwoju osobistego i zawodowego w firmie, która odnosi sukcesy na rynku, a przede wszystkim pomaga naszym klientom również je osiągać.

Nasz zespół posiada wszystkie dostępne możliwości aby rozwijać się zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności. My nie pracujemy ! Jesteśmy pasjonatami którzy cały czas chcą rozwijać się i odkrywać coraz to nowe horyzonty bawiąc się najnowszymi technologiami na rynku.

Szukamy indywidualistów umiejących pracować w zespole ! Szukamy ludzi dla których dzisiejszy horyzont jutro będzie już zbyt blisko. Szukamy ludzi którzy szukają rzeczy których nikt nigdy nie szukał ! Jeśli szukasz tego co my to właśnie to znalazłeś !

Miejsce pracy: Opole

W związku z dynamicznym rozwojem You Can Be Interactive działającej w sektorze reklamy Digital Signage, poszukujemy wyjątkowych osób chcących dołączyć do naszego zespołu w Biurze Reklamy w Opolu.

Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy / Mediaplaner

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

- aktywna sprzedaż ponad 40 000 powierzchni reklamowych m.in: na lotniskach, przychodniach medycznych, autobusach komunikacji miejskiej
- budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
- realizacja celów sprzedażowych
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
- znajomość branży mediowej/reklamowej
- umiejętność przygotowywania ofert
- prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
- samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do pracy
- kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań
- dobra znajomość pakietu MS Office
- znajomość angielskiego

Oferujemy:

- interesującą pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja
- niezbędny sprzęt do pracy

Jeśli chcesz razem z nami budować wizerunek największych polskich i zagranicznych marek prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny drogą elektroniczną na adres: k.rudlicki@ycbi.pl, i nie zapomnij o dopisaniu klauzuli o ochronie danych osobowych. Nie zapomnij o dopisaniu klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Korzyści

Wstępując w nasze szeregi zyskujesz:


  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość współpracy w zespole pasjonatów, a zarazem ekspertów
  • Możliwość współpracy w zespole pasjonatów, a zarazem ekspertów