Misja

Life Balance czyli życiowa równowaga to miejsce, w którym usługi dopasowywane są do potrzeb klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego, dzięki szerokiej ofercie.

Można w niej znaleźć: konsultacje psychologiczne, terapie krótkoterminowe, coaching (indywidualny oraz grupowy), doradztwo zawodowe, oraz szkolenia.

PROFESJONALIZM: Na początek ZAWSZE zaczynamy od darmowej konsultacji telefonicznej podczas, której wraz z klientem zostaje określony cel spotkań, forma i ich rodzaj.

NOWOCZESNOŚĆ: Dostosowując się do zmieniającego się świata, część z oferowanych usług dostępna jest ONLINE na terenie całej Polski oraz za granicą.

ROZWÓJ jest kluczową wartością przyświecającą misji działalności. Według odpowiednio dobranego wsparcia, metody oraz pracy własnej, możliwym jest dokonanie zmiany, która interesuje klienta – czy to w obszarze zdrowia psychicznego, czy z zakresu wyznaczania i realizacji celów – coachingu.

Wszystkie spotkania odbywają się w pełnej zrozumienia i empatii atmosferze w oparciu o kodeks etyczno – zawodowy psychologa. Spotkania są objęte tajemnicą – 100% poufności.

Jeśli misja Life Balance Ci odpowiada – NAPISZ i rozpocznij realną zmianę swojego dotychczasowego życia już DZIŚ.